پوپلاس یک شبکه اجتماعی فارسی است برای کلیه ایرانیان سراسر جهان با هدف ایجاد یک بستر مناسب برای به اشتراک گذاری مطالب ، عکس ها و موسیقی.

 

دیدگاه سایرین را بدانید، درباره مطالب دیگران نظر دهید، بحث گروهی کنید، پروفایل بسازید و یا به گفتگوی زنده با یکدیگر بپردازید. حلقه های دوستی با آشنایان و بستگان ایجاد کنید و برای آنها هدایای الکترونیکی ارسال کنید.

خط مشی یوپلاس ایجاد محیط کاربرپسند، ایمن، ساده و پاک بودن محتوای آن است بطوریکه تمامی کاربران در هر رده سنی با خیالی آسوده در شبکه فعالیت کنند.

یوپلاس (به انگلیسی: YouPlus)ایجاد کنندهٔ وب‌گاه یوپلاس است که در ۲۵اردیبهشت ۱۳۹۰ به وجود آمد.از شبکه‌های اجتماعی مجازی است که به واسطه آن می‌توان با دوستانی که دارای حساب کاربری در یوپلاس هستند عکس، فیلم یا پیغام به اشتراک گذاشت. یوپلاس هم اکنون به طور رایگان در اختیار مردم جهان قرار دارد.

محیط یوپلاس در واقع مجلسی از دوستان و آشنایان یک کاربر به‌شمار می‌آید. یوپلاس با ارائه امکان عضوگیری در تعداد بالا، به کاربران اجازه می‌دهد تا در هر لحظه دوستان جدیدی را به مجموعه دوستان خود اضافه کنند.

کاربران در یوپلاس دارای یک صفحه شخصی هستند. می‌توانند گروه تاسیس کنند و یا در گروه‌های دیگر عضو شوند. کاربران می‌توانند برای خودآلبوم عکس انتخاب کنند و افرادی را به لیست دوستانشان اضافه کنند.

کاربران می‌توانند برای یک هنرمند یا یکوبگاه شخصی خود و شاید هم برای کالایی که تولید می‌کنند صفحه‌ای جداگانه طراحی کنند تا دیگران هم در آن صفحات عضو شوند و پیشنهادها و انتقادهای خود را ارائه دهند.

یوپلاس نرم‌افزارها، ابزارهای جانبی خاص دارد که کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کند.

http://www.youplus.ir

 

 

شبکه اجتماعی یوپلاس